FLORIADA - uroczystości i festyn rodzinny w Gołębiu ku czci patrona strażaków

W niedzielę, 7 maja 2017 r. w Gołębiu odbyły się uroczystości odpustowe ku czci patrona miejscowego kościoła parafialnego – Św. Floriana, który jest patronem strażaków oraz innych zawodów wiążących się z ogniem. Po uroczystej Mszy Świętej na terenie wokół świątyni odbył się pierwszy festyn rodzinny pod nazwą „Floriada”.

Wkrótce zamieścimy obszerną relację z uroczystości, a już dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia