Zapraszamy do konkursu na Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko 2017. Mogą w nim uczestniczyć mieszkańcy Gminy Puławy, reprezentujący poszczególne sołectwa gminy, gminne placówki oświatowe, gminne jednostki OSP, grupy nieformalne oraz stowarzyszenia. Warunki obowiązkowe to kreatywność i gotowość do dobrej zabawy.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu, który wraz z kartą zgłoszeniową można pobrać poniżej.

coronavirus13