Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Lubelski Dogtrekking w Gminie Puławy - zapraszamy!

Lubelski Dogtrekking w Gminie Puławy - zapraszamy!

Stowarzyszenie „Łapa na Szlaku” zaprasza do udziału w tegorocznej, 7. edycji lubelskiego dogtrekkingu. Najbliższe zawody z cyklu odbędą się 3 czerwca 2017 r. w malowniczych zakątkach prawobrzeżnej części Gminy Puławy.

Dogtrekking czyli wędrowanie z psem to jedna z najprzyjemniejszych form spędzania czasu ze swoim czworonogiem. Ten sport może uprawiać każdy zdrowy pies niezależnie od wielkości czy rasy. Zawody dogtrekkingowe polegają na pokonaniu wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Po drodze wymagane jest zaliczenie punktów kontrolnych. Podczas marszu przewodnik jest przypięty do psa ubranego w szelki za pomocą linki z amortyzatorem. Taki „strój” nie jest obowiązkowy. Dozwolone jest też prowadzenie psa na zwykłej smyczy i w obroży. W tym sporcie wygrana nie jest najważniejsza. Głównie chodzi o dobrą zabawę i aktywne spędzenie czasu na łonie natury. Zawody organizowane są w bardzo malowniczych okolicach. Już dla samych widoków warto się na nie wybrać.(www.lapanaszlaku.pl)

Zawody zostały objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Puławy. Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.lapanaszlaku.pl

Czytany 638 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start