Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wspólnie na Lubelszczyźnie - zaproszenie do udziału w projekcie

Wspólnie na Lubelszczyźnie - zaproszenie do udziału w projekcie

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności BONA FIDES zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Wspólnie na Lubelszczyźnie".

Grupę docelową stanowią organizację obywatelskie/pozarządowe z terenów gmin wiejskich i wiejsko-miejskich województwa lubelskiego. Osoby zarządzające organizacją, odpowiedzialne za pozyskiwanie funduszy, promocje, księgowość, wolontariusze i inne osoby istotne w organizacji z punktu widzenia ważnych jej aspektów działania. Projekt skierowany jest do organizacji zarówno nowo powstałych, młodych jak i organizacji doświadczonych, ale zgłaszających potrzebę rozwoju. Organizację, które nie korzystały jeszcze z podobnego wsparcia lub korzystały w niewielkim stopniu z podobnego wsparcia oferowanego przez Stowarzyszenie.
Minimalny wiek udziału w projekcie to 16 rok życia. Jedna osoba/jedna organizacja może brać udział w kilku działaniach projektu.

W ramach projektu zostaną zrealizowane działania służące zwiększeniu wiedzy i umiejętności osób działających w ramach organizacji, działania służące rozwojowi zdolności do tworzenia koalicji, współpracy i przepływu informacji między organizacjami oraz działania służące sieciowaniu organizacji obywatelskich z terenów województwa lubelskiego. Organizator zapewnia dostęp do warsztatów, coachingu, doradztwa, superwizji, spotkań sieciujących oraz biblioteki. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt ma być zrealizowany do końca 2017 roku. Szczegóły trwania poszczególnych warsztatów wyszczególnione zostały w regulaminie znajdującym się do pobrania poniżej.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej informacji na temat projektu udzielają:

Specjalista do spraw rekrutacji - Daria Makochoń-Gziut, tel: 733 497 555

Koordynator Projektu - Agnieszka Przewor, tel: 502 598 129

Czytany 810 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start