Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wójt Gminy Puławy z absolutorium za 2016 rok!

Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński po uzyskanym absolutorium, w towarzystwie Przewodniczącej Rady Gminy Puławy Pani Doroty Osiak (po lewej) i Skarbnika Gminy Puławy Pani Krystyny Jędrych (w środku).
Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński po uzyskanym absolutorium, w towarzystwie Przewodniczącej Rady Gminy Puławy Pani Doroty Osiak (po lewej) i Skarbnika Gminy Puławy Pani Krystyny Jędrych (w środku).

W piątek, 26 maja 2017 r. podczas XXII Sesji Rady Gminy Puławy, radni podjęli uchwałę o przyznaniu Wójtowi Krzysztofowi Brzezińskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2016 rok.

Absolutorium jest jednym z najważniejszych głosowań, które jest wyrazem oceny działalności wójta ze strony rady gminy. Udzielając absolutorium radni potwierdzają, że wójt prawidłowo zrealizował budżet gminy, a więc zgodnie z prawem wydatkował publiczne pieniądze.

W swoich podziękowaniach Krzysztof Brzeziński zwrócił się do wszystkich pracowników Urzędu Gminy Puławy, gminnych jednostek organizacyjnych, radnych i sołtysów. Szczególne wyrazy wdzięczności skierował do Pani Krystyny Jędrych – Skarbnika Gminy oraz swojego Zastępcy Pana Norberta Staszaka. Sukcesu wójtowi pogratulowali m.in. sołtysi z lewo- i prawobrzeżnej części gminy.

Uchwała o przyznaniu wójtowi absolutorium była poparta pozytywnymi opiniami Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Puławy.

Czytany 807 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start