Zapraszamy do udziału w projekcie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III"

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji w ramach programu „Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III” udzieli nieodpłatnie wsparcia w aktywizacji zawodowej.

Beneficjentami programu mogą zostać nieaktywne zawodowo, osoby z niepełnosprawnością ruchową w stopniu znacznym, lub umiarkowanym ze sprzężeniem. Głównym celem projektu jest wsparcie i przygotowanie do wejścia lub powrotu na rynek pracy. Działania projektowe obejmują: poradnictwo zawodowe, szkolenia, warsztaty, kursy, staże, pomoc przy znalezieniu i utrzymaniu zatrudnienia, wsparcie pracodawców przy uzyskaniu ulg przysługujących z tytułu zatrudnienia osoby niepełnosprawnej. Podczas trwania wszystkich działań projektowych nieodpłatnie zapewniamy indywidualne wsparcie doradcy zawodowego i trenera pracy. Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy. Zadzwoń, napisz, odwiedź nas w Regionalnym  Biurze FAR w Lublinie, a my dojedziemy do Ciebie.

Biuro Regionalne FAR

Al. Kraśnicka 127/129