Ruszył nabór do projektu "Podmiotowy System Finansowania - podregion puławski"

Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości" informuje, iż ruszyła rekrutacja do projektu "Podmiotowy System Finansowania - podregion puławski".

Jeżeli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą posiadającym siedzibę w powiecie puławskim, ryckim, kraśnickim, janowskim, opolskim lub łukowskim:

• możesz podnieść kwalifikacje swoje i swoich pracowników z dofinansowaniem do 80% kosztów usługi,
  • sam wybierz rodzaj usługi i wykonawcę, a my zrefundujemy Ci poniesione na nią koszty - nawet do 15 000 zł/rocznie (do 5000 zł na pojedynczą usługę rozwojową).

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej: http://www.fpcp.org.pl/projekty/psf

Kontakt:
Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości"
24-110 Puławy, ul.Mościckiego 1