Dożynki Powiatowe - zapraszamy do udziału w konkursach!

Tegoroczne Powiatowe Święto Plonów zagości w Gminie Puławy. W sobotę, 26 sierpnia 2017 r. na stadionie sportowym w Górze Puławskiej odbędą się zawody sportowo-pożarnicze OSP a dzień później – w niedzielę, 27 sierpnia w Gołębiu będą miały miejsce uroczystości dożynkowe.

Tradycyjnie, w ramach dożynek organizowane są liczne konkursy m.in. konkurs chleba, konkurs twórczości artystycznej, konkurs plastyczny dla dzieci i konkurs wieńców dożynkowych.

Serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców do uczestnictwa w konkursach. Regulaminy i karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie Powiatu Puławskiego.

coronavirus13