Truskawkowe rowerowanie w Gminie Puławy już po raz szósty

Dziewiętnastu uczestników wyruszyło na trasę 6. Truskawkowego Rajdu Rowerowego w Gminie Puławy, który odbył się w niedzielne popołudnie, 25 czerwca 2017 r.

Rowerzyści odwiedzili malownicze zakątki lewobrzeżnej części gminy, w której znajduje się jedno z największych i najstarszych zagłębi truskawkowych w kraju. Impreza przebiegła bezpiecznie i przy dobrej pogodzie. Na pamiątkę rajdu, każdy uczestnik otrzymał czerwoną koszulkę z logo imprezy.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Truskawkowego Rajdu Rowerowego w Gminie Puławy.

coronavirus13