"Polska Smakuje" - nowa strona i aplikacja dla producentów i konsumentów tradycyjnej żywności

Agencja Rynku Rolnego udostępniła stronę internetową www.polskasmakuje.pl oraz darmową aplikację „Polska Smakuje”. Ich głównym założeniem jest budowanie i rozpowszechnianie rozpoznawalnej marki polskiej, zdrowej żywności oraz platformy komunikacji pomiędzy producentami a konsumentami, którzy cenią i poszukują produktów wysokiej jakości.

ARR zachęca do rejestrowania się na wskazanej wyżej stronie internetowej producentów produktów certyfikowanych w ramach krajowych i unijnych systemów jakości, producentów mających  w swojej ofercie wyroby regionalne oraz rolników wytwarzających w swoich gospodarstwach produkty żywnościowe, a także podmioty produkujące zdrową i tradycyjną żywność.

Rejestracja i korzystanie ze strony i aplikacji są darmowe i w trakcie ich użytkowania nie będą pobierane żadne opłaty.

coronavirus13