Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Rozwiń swoje kompetencje cyfrowe w projekcie "e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści"

Rozwiń swoje kompetencje cyfrowe w projekcie "e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści"

Zapraszamy mieszkańców Gminy Puławy do udziału w projekcie pn. „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, którego celem jest rozwój edukacji cyfrowej. Już niebawem na terenie gminy ruszą BEZPŁATNE szkolenia i kursy z obsługi komputera i internetu (w tym e-usług).

W ramach projektu odbywać się będą szkolenia dotyczące 9 obszarów, takich jak: edukacja, sprawy codzienne, finanse, relacje z bliskimi, praca i rozwój zawodowy, zdrowie odpoczynek i hobby, zaangażowanie obywatelskie oraz religia i potrzeby duchowe. Mieszkańcy, którzy dotychczas mieli niewielką styczność z komputerem i internetem będą mogli skorzystać ze szkolenia pt. „Pierwsze kroki z komputerem”.

Aby wziąć udział w projekcie, w pierwszym kroku należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, która dostępna jest do pobrania poniżej lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy Puławy (pok. 210).

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć osobiście do Urzędu (pok. 210) lub przesłać pocztą na adres Urząd Gminy Puławy, ul. Dęblińska 4, 24-100 Puławy z dopiskiem „e-Mocni”.

Osobą odpowiedzialną na rekrutację do projektu jest Pan Kamil Lewandowski, tel. 512 320 945.

Korzystanie ze szkoleń przez mieszkańców gminy będzie bezpłatne. Każdy uczestnik, który ukończy kurs, otrzyma zaświadczenie.

Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest realizowany przez partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. Projekt finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Czytany 659 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start