Fundusz Sołecki na 2018 rok - w Gminie Puławy trwają zebrania

W poszczególnych sołectwach Gminy Puławy odbywają się zebrania wiejskie, podczas których mieszkańcy dokonują wyboru zadań do zrealizowania w nadchodzącym roku w ramach Funduszu Sołeckiego. Jedno z takich spotkań odbyło się w minioną sobotę, 23 września 2017 r. w Jaroszynie.

Zebranie stało się okazją do „oficjalnego” otwarcia namiotu, który – wraz z wyposażeniem w stoły i krzesła – został zakupiony dla sołectwa w tym roku, także ze środków Funduszu Sołeckiego.

Zachęcamy mieszkańców do aktywnego uczestniczenia w zebraniach wiejskich. Informację o terminach spotkań znajdą Państwo na tablicach ogłoszeń, u Sołtysów oraz w naszym Biuletynie Informacji Publicznej.

coronavirus13