Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Inauguracja 17. edycji Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej

Inauguracja 17. edycji Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej

W minioną niedzielę, 15 października 2017 r. uroczystą Mszą Świętą w Kościele parafialnym w Górze Puławskiej rozpoczęła się 17. edycja Dni Kultury Chrześcijańskiej. Dalsza część programu przeniosła się do budynku szkoły i nowo wybudowanej sali widowiskowo-sportowej. Na scenie odbył się koncert pt. „W krainie talentów”, któremu towarzyszyła wystawa fotograficzna „Historia szkoły w Górze Puławskiej w fotografii”. Wieczorem wystąpił zespół Mr POLLACK – legendarna grupa polskiej sceny rockowej.

Dni Kultury Chrześcijańskiej potrwają do niedzieli, 22 października 2017 r. Szczegółowy program można znaleźć na: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/2321-xvii-dni-kultury-chrze%C5%9Bcija%C5%84skiej-w-g%C3%B3rze-pu%C5%82awskiej-zaproszenie.html

Czytany 829 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start