Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Hanna Kotowicz, Anna Madejska i Elżbieta Węglarz - Pracownice GOPS w Puławach odznaczone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Hanna Kotowicz, Anna Madejska i Elżbieta Węglarz - Pracownice GOPS w Puławach odznaczone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Elżbieta Węglarz – główna księgowa, Anna Madejska – koordynator Zespołu ds. Świadczeń Rodzinnych oraz Hanna Kotowicz – starszy specjalista pracy socjalnej w GOPS w Puławach zostały odznaczone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dr. Andrzeja Dudę złotymi medalami za długoletnią służbę.

Wręczenie odznaczeń miało miejsce 20 listopada br. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, jako centralny punkt wojewódzkich obchodów Dnia Pracownika Socjalnego. W imieniu głowy państwa dekoracji dokonali Krzysztof Michałkiewicz – sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, dr hab. Przemysław Czarnek – wojewoda lubelski oraz Robert Gmitruczuk – wicewojewoda lubelski.

Czytany 833 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start