Hanna Kotowicz, Anna Madejska i Elżbieta Węglarz - Pracownice GOPS w Puławach odznaczone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Elżbieta Węglarz – główna księgowa, Anna Madejska – koordynator Zespołu ds. Świadczeń Rodzinnych oraz Hanna Kotowicz – starszy specjalista pracy socjalnej w GOPS w Puławach zostały odznaczone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dr. Andrzeja Dudę złotymi medalami za długoletnią służbę.

Wręczenie odznaczeń miało miejsce 20 listopada br. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, jako centralny punkt wojewódzkich obchodów Dnia Pracownika Socjalnego. W imieniu głowy państwa dekoracji dokonali Krzysztof Michałkiewicz – sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, dr hab. Przemysław Czarnek – wojewoda lubelski oraz Robert Gmitruczuk – wicewojewoda lubelski.

coronavirus13