Twórczość w Gminie Puławy - zapraszamy na wystawę twórczości artystycznej naszych mieszkańców

W sobotę, 18 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu odbyło się spotkanie twórców Gminy Puławy, połączone z otwarciem zbiorowej wystawy ich różnorodnej twórczości. Wśród rozmaitych dzieł można znaleźć m.in. ręcznie zdobione kartki i karnety, misterne koronki, wytwory z wikliny – tej naturalnej i papierowej oraz obrazy malowane igłą.

Wystawę będzie można podziwiać do 30 listopada br. Zapraszamy!