Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ogłoszenie o wydawaniu żywności potrzebującym mieszkańcom Gminy Puławy

Ogłoszenie o wydawaniu żywności potrzebującym mieszkańcom Gminy Puławy

W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, w dniu 28 listopada 2017 roku wolontariusze puławskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej Oddział Lubelski będą wydawali żywność.

W godzinach 8.00-11.00 zapraszamy mieszkańców Gołębia i sołectw znajdujących się po prawej stronie Wisły, zaś od 11.00-15.00 zapraszamy mieszkańców Góry Puławskiej i miejscowości po lewej stronie Wisły. Do uzyskania pomocy GOPS w Puławach zgłosił 450 beneficjentów, którzy w tym dniu otrzymają następujące artykuły spożywcze (łącznie 6 400 kg): ryż, ser żółty, powidła śliwkowe, filet z makreli w oleju, szynka drobiowa i szynka wieprzowa.

Przypominamy o zabraniu mocnych siatek. Żywność jak w latach poprzednich pochodzi z Banku Żywności w Lublinie.

Czytany 788 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start