Mieszkańcy Gołębia rozmawiali z Policją o bezpieczeństwie

We wtorek, 5 grudnia 2017 r. w Izbie Produktu Lokalnego w Gołębiu odbyła się debata z udziałem funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji w Puławach, współorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Gołębia.

Podczas spotkania poruszano kwestie związane z bezpieczeństwem seniorów, oraz omawiano nowe narzędzia kontaktu z mieszkańcami, wykorzystywane przez Policję – aplikację „Moja Komenda” i Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Debata cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, którzy chętnie korzystali z możliwości rozmowy z policjantami i wymieniali swoje spostrzeżenia.

Dziękujemy funkcjonariuszom KPP w Puławach zaangażowanym w organizację debaty za obecność i merytoryczną dyskusję.