Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Jubileusz 10. lecia działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w Górze Puławskiej

Jubileusz 10. lecia działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w Górze Puławskiej

Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Puławskiej świętował dziesięciolecie działalności. Jubileuszowe spotkanie odbyło się w poniedziałek, 4 grudnia 2017 r.

Obecnie na Lubelszczyźnie działają 102 Dyskusyjne Kluby Książki. Klub w Górze Puławskiej był jednym z dwunastu, które przed dziesięciu laty powstały jako pierwsze w województwie lubelskim. Na przestrzeni dekady swojej działalności, w DKK w Górze Puławskiej odbyło się 129 spotkań promujących literaturę i czytelnictwo.

22 listopada br. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego moderatorzy najdłużej działających DKK na Lubelszczyźnie zostali uhonorowani medalami okolicznościowymi, wydanymi z okazji 110. lecia istnienia WBP. Wyróżnienie z rąk Dyrektora WBP Pana Tadeusza Sławeckiego otrzymała m.in. Pani Zofia Małek – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej.

Wszystkim członkom Dyskusyjnego Klubu Książki w Górze Puławskiej serdecznie gratulujemy jubileuszu a na kolejne lata działalności życzymy niesłabnącego natchnienia do dalszego odkrywania emocjonującego świata literatury

Czytany 580 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2
banner maly seniorzy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start