Jubileusz 10. lecia działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w Górze Puławskiej

Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Puławskiej świętował dziesięciolecie działalności. Jubileuszowe spotkanie odbyło się w poniedziałek, 4 grudnia 2017 r.

Obecnie na Lubelszczyźnie działają 102 Dyskusyjne Kluby Książki. Klub w Górze Puławskiej był jednym z dwunastu, które przed dziesięciu laty powstały jako pierwsze w województwie lubelskim. Na przestrzeni dekady swojej działalności, w DKK w Górze Puławskiej odbyło się 129 spotkań promujących literaturę i czytelnictwo.

22 listopada br. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego moderatorzy najdłużej działających DKK na Lubelszczyźnie zostali uhonorowani medalami okolicznościowymi, wydanymi z okazji 110. lecia istnienia WBP. Wyróżnienie z rąk Dyrektora WBP Pana Tadeusza Sławeckiego otrzymała m.in. Pani Zofia Małek – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2