Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Kolejne nabory wniosków i warsztaty rękodzieła w LGD "Zielony Pierścień"

Kolejne nabory wniosków i warsztaty rękodzieła w LGD "Zielony Pierścień"

Informujemy, że Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” ogłosił dwa nabory wniosków, które prowadzone będą  na przełomie grudnia 2017 i stycznia 2018 w zakresie wsparcia finansowego  na poprawę infrastruktury na rzecz rozwoju lokalnej działalności kulturalnej (Nabór 9/2018) oraz rozwój istniejących przedsiębiorstw (Nabór 10/2018)

Szczegółowe informacje dotyczące ogłoszonych naborów znaleźć można na stronie internetowej: www.zielonypierscien.eu w zakładce „LEADER 2014-2020 – Nabory wniosków”

Dla osób zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w ramach prowadzonych naborów wniosków Biuro LGD „Zielony Pierścień” organizuje w grudniu 2017 szkolenia w zakresie przygotowania wniosków. Szczegółowe informacje o szkoleniach można znaleźć tutaj: http://zielonypierscien.eu/aktualnosci/szkolenia-ws-ogloszonych-naborow-wnioskow


Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” zaprasza na bezpłatne warsztaty wykonywania rękodzieła ze słomy

Warsztaty są adresowane do pełnoletnich mieszkańców z obszaru gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn zainteresowanych tradycyjnym rzemiosłem oraz nauką podstaw i regionalnych wzorów wykonywania wyrobów ze słomy. Organizator zapewnia niezbędne materiały i sprzęty. Zajęcia będą odbywały się w dwóch 15 osobowych grupach. Odbędą się w Kośminie w siedzibie LGD „Zielony Pierścień” w terminie: 23 i 24 stycznia 2018 r., (pierwsza grupa)  26 i 27 stycznia 2018 r. (druga grupa), po 6 godzin lekcyjnych dziennie.

Formularz zgłoszeniowy i Regulamin określający zasady rekrutacji uczestników można pobrać tutaj: http://zielonypierscien.eu/aktualnosci/warsztaty-rekodziela-ze-slomy-%e2%80%93-przyjmujemy-zapisy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego w terminie do 15 stycznia 2018 r.

mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.), faksem (81 50 16 140) lub listownie (adres: Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn)

Czytany 454 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start