Budowa drogi ekspresowej S12 na terenie Gminy Puławy - do 19 grudnia br. trwa zbieranie opinii do projektu przebiegu

12 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Leokadiowie odbyło się spotkanie dotyczące przebiegu planowanej drogi ekspresowej S12 na terenie Gminy Puławy.

Przypominamy, że zeszyt do wyrażania opinii do prezentowanych materiałów dostępny jest w budynku Urzędu Gminy Puławy przy ul. Dęblińskiej 4, 24-100 Puławy w Biurze Obsługi Interesanta pok. nr 10 w godzinach pracy urzędu w dniach od 5 grudnia do 19 grudnia 2017 r.

S12 Agenda spotkania 01