Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Historyczny dzień dla Gołębia i Gminy Puławy - jest pozwolenie na użytkowanie nowo wybudowanej części budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum!

Historyczny dzień dla Gołębia i Gminy Puławy - jest pozwolenie na użytkowanie nowo wybudowanej części budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum!

Dzień 22 stycznia 2018 r. symbolicznie zwieńczył drugą – pod względem wielkości i kosztów – wielką inwestycję w rozbudowę bazy edukacyjno-sportowej w Gminie Puławy. Wójt Krzysztof Brzeziński uroczyście przekazał dyrekcji szkoły podstawowej i gimnazjum w Gołębiu kopię decyzji, zezwalającej na użytkowanie rozbudowanej części budynku szkolnego. Po wielu miesiącach prac budowlanych, uczniowie po raz pierwszy przestąpili progi swojej nowej szkoły.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał decyzję w piątek, 19 stycznia br. Formalnie zakończyła ona wartą ponad 6,2 mln złotych inwestycję, na którą od lat czekało wiele pokoleń uczniów, ich rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi gołębskiej szkoły i okolicznych mieszkańców.

Dzieci miały okazję „wypróbować” nową halę widowiskowo-sportową, na której odbyła się rozgrzewka i pierwsze ćwiczenia. Obiekt posiadający plac do gry o wymiarach 15 m x 28 m oraz widownię z 215 miejscami siedzącymi zrobił na uczniach ogromne wrażenie. Z pewnością wychowa się w nim wiele sportowych talentów.

Rozbudowana szkoła w Gołębiu otwiera zupełnie nowe perspektywy edukacyjne i rozwojowe dla dzieci i młodzieży. Dzisiejszy dzień jest dowodem na to, że nawet najbardziej ambitne plany i marzenia można zrealizować dzięki odważnym decyzjom, konsekwencji i ciężkiej, sumiennej pracy.

Czytany 668 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start