Podsumowanie minionego roku w OSP Leokadiów i OSP Góra Puławska

Kolejne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych podsumowały miniony, 2017 rok swojej działalności. W piątek, 9 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie sprawozdawcze w Leokadiowie, a dzień później, 10 lutego br. spotkali się druhowie z Góry Puławskiej.

W zebraniach uczestniczył osobiście Pan Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy wraz ze swoim Zastępcą Panem Norbertem Staszakiem oraz Panią Teresą Maj – pracownikiem Urzędu Gminy zajmującym się sprawami OSP.

Podczas spotkania w Górze Puławskiej, Wójt uroczyście wręczył Panu Romanowi Kosmali – Prezesowi OSP akt przekazania nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Pojazd MAN TGM 18.340 4X4 BB, został zakupiony przez Gminę Puławy w ramach partnerskiego projektu, dofinansowanego ze środków RPO WL 2014-2020. Całkowity koszt zakupu wyniósł nieco ponad 760 tys. zł, z czego dofinansowanie stanowiła kwota ok. 442 tys. zł.