Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Podsumowanie minionego roku w OSP Leokadiów i OSP Góra Puławska

Podsumowanie minionego roku w OSP Leokadiów i OSP Góra Puławska

Kolejne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych podsumowały miniony, 2017 rok swojej działalności. W piątek, 9 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie sprawozdawcze w Leokadiowie, a dzień później, 10 lutego br. spotkali się druhowie z Góry Puławskiej.

W zebraniach uczestniczył osobiście Pan Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy wraz ze swoim Zastępcą Panem Norbertem Staszakiem oraz Panią Teresą Maj – pracownikiem Urzędu Gminy zajmującym się sprawami OSP.

Podczas spotkania w Górze Puławskiej, Wójt uroczyście wręczył Panu Romanowi Kosmali – Prezesowi OSP akt przekazania nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Pojazd MAN TGM 18.340 4X4 BB, został zakupiony przez Gminę Puławy w ramach partnerskiego projektu, dofinansowanego ze środków RPO WL 2014-2020. Całkowity koszt zakupu wyniósł nieco ponad 760 tys. zł, z czego dofinansowanie stanowiła kwota ok. 442 tys. zł.

Czytany 777 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start