Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Podsumowanie minionego roku w OSP Leokadiów i OSP Góra Puławska

Podsumowanie minionego roku w OSP Leokadiów i OSP Góra Puławska

Kolejne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych podsumowały miniony, 2017 rok swojej działalności. W piątek, 9 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie sprawozdawcze w Leokadiowie, a dzień później, 10 lutego br. spotkali się druhowie z Góry Puławskiej.

W zebraniach uczestniczył osobiście Pan Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy wraz ze swoim Zastępcą Panem Norbertem Staszakiem oraz Panią Teresą Maj – pracownikiem Urzędu Gminy zajmującym się sprawami OSP.

Podczas spotkania w Górze Puławskiej, Wójt uroczyście wręczył Panu Romanowi Kosmali – Prezesowi OSP akt przekazania nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Pojazd MAN TGM 18.340 4X4 BB, został zakupiony przez Gminę Puławy w ramach partnerskiego projektu, dofinansowanego ze środków RPO WL 2014-2020. Całkowity koszt zakupu wyniósł nieco ponad 760 tys. zł, z czego dofinansowanie stanowiła kwota ok. 442 tys. zł.

Czytany 495 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start