Przedświąteczne spotkanie gminnej oświaty. Dyrektorzy z jubileuszowym wyróżnieniem

fot. KL

20 marca 2018 r. w pogodnej atmosferze nachodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego odbyło się kolejne spotkanie wójta gminy z dyrektorami gminnych placówek oświatowych.

Podczas zebrania omówiono najważniejsze sprawy, związane z bieżącym funkcjonowaniem gminnej oświaty. Wydarzenie stało się też okazją do szczególnego podziękowania dyrektorom za pracę pedagogiczną oraz codzienny wysiłek wkładany w kierowanie jednostkami oświatowymi. Wójt Krzysztof Brzeziński wręczył obecnym na spotkaniu Medale Jubileuszowe, upamiętniające obchodzone w tym roku rocznice – 45. lat istnienia Gminy Puławy oraz 100. lat odzyskania przez Polskę niepodległości. Dyrektorzy gminnych szkół i przedszkoli jako pierwsi zostali uhonorowani tym wyróżnieniem.