Zapraszamy na koncert organowy w Gołębiu - 4 maja 2018 r.

Wszystkim, szukającym ciekawych wydarzeń artystycznych podczas tegorocznej „majówki” polecamy wizytę w Gołębiu. W piątek, 4 maja 2018 r. o godz. 18:30 w miejscowym kościele parafialnym odbędzie się koncert organowy. W repertuarze dzieła wybitnych mistrzów renesansu, baroku, romantyzmu i muzyki XX w. w wykonaniu Pawła Wróbla.

Wstęp na koncert jest wolny.

Organizatorami wydarzenia są Parafia pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu oraz Towarzystwo Przyjaciół Gołębia.