Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Najwyższe oceny dla Gminy Puławy

Najwyższe oceny dla Gminy Puławy

Samorząd i mieszkańcy Gminy Puławy mają powody do dumy. Gmina została wyróżniona w dwóch, niezależnych od siebie rankingach, w których – na wzór szkolnej skali ocen – eksperci przyznawali samorządom „piątki” i „szóstki”. Nagrody, w imieniu gminy, odebrał Wójt Krzysztof Brzeziński podczas konferencji, które odbyły się 24 maja 2018 r. w Warszawie i Jakubowicach Konińskich.

„Gmina na 5!” to projekt realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podstawowym celem tej inicjatywy jest ocena jakości obsługi, której doświadczyć mogą potencjalni inwestorzy lub przedsiębiorcy, kontaktujący się  z  polskimi  urzędami  na  poziomie  lokalnym. Wnikliwym badaniom podlegają strony internetowe gmin, a także sposób, w jaki urzędnicy odpowiadają na wiadomości mailowe.

W tegorocznej edycji rankingu przebadano 658 gmin w całej Polsce w tym 30 z Lubelszczyzny. Tylko 51 jednostek otrzymało tytuł „Gmina na 5!”, w tym 5 z województwa lubelskiego. Obok Gminy Puławy były to miasta Lublin, Świdnik, Kraśnik i gmina Poniatowa.

Ranking „Gmina na 6” powstał przy współpracy redakcji Kuriera Lubelskiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. W tym projekcie uczestniczyły miasta i gminy z Lubelszczyzny, które były oceniane w czterech kategoriach – gmina przyjazna inwestorom, turystom, środowisku i mieszkańcom. Gmina Puławy została oceniona na „szóstkę” jako jednostka szczególnie dbająca o sprawy i komfort życia swoich mieszkańców.

Przyznane Gminie Puławy wyróżnienia potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług publicznych, profesjonalizm i zaangażowanie władz gminnych oraz pracowników. Utwierdzają nas w przekonaniu, że dobrze wywiązujemy z powierzonej nam misji samorządowej i motywują do dalszej, wytężonej pracy dla dobra naszych mieszkańców.

Czytany 545 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start