Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Natalka Kosmowska wygrała szansę! Kolejny sukces wokalny uczennicy z Opatkowic

Natalka Kosmowska wygrała szansę! Kolejny sukces wokalny uczennicy z Opatkowic
fot. Patrycja Mazurek/SP Opatkowice

24 maja 2018 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się konkurs wokalny pt. „WYGRAJ SZANSĘ”, w którym wzięło udział ponad 20 młodych wokalistek i wokalistów z całej Lubelszczyzny. Jego organizatorem i sponsorem nagród była Agencja Telewizyjno-Estradowa TV Media.

Poziom konkursu okazał się bardzo wysoki, a ocenie podlegały m. in.:  walory głosowe, muzykalność, umiejętności techniczne, ruch sceniczny i ogólny wyraz artystyczny. W zmaganiach wzięła udział Natalia Kosmowska – reprezentująca Gminę Puławy uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Opatkowicach, która pięknie zaśpiewała utwór Piosenka o muzyce. Natalce towarzyszyli uczniowie z Opatkowic, którzy byli na widowni i trzymali kciuki za swoją koleżankę. Doping okazał się skuteczny, a Natalka zajęła 1. miejsce. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Udział Natalki w konkursie oraz wyjazd dzieci z Opatkowic był możliwy dzięki wsparciu ze strony Gminy Puławy.

Czytany 573 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start