Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018 - Opatkowice nadal liderem!

17 czerwca 2018 r. w Leokadiowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Puławy.

Zawody rozegrane zostały tradycyjnie w dwóch konkurencjach, a mianowicie sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Komisję sędziowską tworzyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach.

W zawodach wzięło udział 10 męskich drużyn pożarniczych – wszyscy za wyjątkiem Kajetanowa, kobieca drużyna pożarnicza z Opatkowic oraz 2 młodzieżowe drużyny pożarnicze z Leokadiowa i Opatkowic. Rywalizacja między jednostkami przebiegała w sportowej, gorącej atmosferze.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawiała się następująco:

Męskie Drużyny Pożarnicze:

1 miejsce OSP Opatkowice

2 miejsce OSP Leokadiów

3 miejsce OSP Łęka

4 miejsce OSP Bronowice

5 miejsce OSP Góra Puławska

6 miejsce OSP Skoki-Borowa

7 miejsce OSP Gołąb

8 miejsce OSP Niebrzegów

9 miejsce OSP Dobrosławów

10 miejsce OSP Kowala.

Kobiece Drużyny Pożarnicze:

1 miejsce - OSP Opatkowice

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:

1 miejsce – MDP Leokadiów

2 miejsce – MDP Opatkowice.

Zwycięzcy otrzymali puchary i upominki rzeczowe. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.

coronavirus13