Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ważna informacja dla mieszkańców - limit przyjmowanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych

Ważna informacja dla mieszkańców - limit przyjmowanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych

Informujemy, że od 12 czerwca 2018 r. obowiązuje wprowadzony Uchwałą nr XXX/262/2018 Rady Gminy Puławy z dnia 25 kwietnia 2018 r. limit przyjmowanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych stanowiących odpady komunalne w ilości do 2 ton na każdy rok kalendarzowy dla jednego gospodarstwa domowego z terenu Gminy Puławy.

       W przypadku gdy właściciel nieruchomości chce oddać wytworzone odpady budowlane i rozbiórkowe ponad określony limit, podmiot prowadzący PSZOK przyjmie je po dokonaniu dodatkowej opłaty za ich zagospodarowanie. Właściciel nieruchomości może również zlecić odbiór tych odpadów podmiotom odbierającym odpady komunalne na terenie gminy, wpisanym do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Wójta Gminy Puławy.

Czytany 450 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start