W Wólce Gołębskiej powstała siłownia plenerowa

Ćwiczenia na siłowni plenerowej rozwijają kondycję fizyczną i ruchową, a także korzystnie wpływają na krążenie krwi. Na własnej skórze mogą przekonać się o tym mieszkańcy Wólki Gołębskiej, gdzie znajduje się jedno z takich miejsc, wybudowane przez gminę w ramach Funduszu Sołeckiego.

Przed rokiem, na ogrodzonym terenie sąsiadującym z przedszkolem i placem zabaw ustawiono dwa urządzenia – wioślarza i rowerek oraz ławkę. W ramach kontynuacji zadania w tym roku, powiły się dwa kolejne – jeździec i narciarz.

Wykonawcą robót była firma „SIMBA” s.c. z Zemborzyc Tereszyńskich. Wartość wykonanych prac wyniosła 8 880,00 zł.