Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Charytatywny koncert dla Doroty z Leokadiowa

Charytatywny koncert dla Doroty z Leokadiowa

Żeński chór kameralny „Adventus” wystąpi w najbliższą sobotę, 8 września br. w puławskim hotelu Pikul. Utwory muzyczne będą przeplatane psalmami i poezją w recytacji znanej, polskiej aktorki – Anny Samusionek. Wstęp na koncert jest wolny, początek o godz. 17:00. Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka na potrzeby leczenia i rehabilitacji Doroty Olszewskiej z Leokadiowa.

Chór „Adventus” działa od roku 2012 przy Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej w Podkowie Leśnej. W jego repertuarze znajdują się pieśni religijne różnych epok. Chórem dyryguje Mariusz Gebel, który ukończył dwa wydziały na Warszawskim Uniwersytecie Muzycznym: dyrygentury chóralnej oraz wokalno-aktorski. Solowe partie wykonuje Dorothy Porawski-Orzechowska, a do pieśni akompaniuje Marta Gillner. Zespół koncertuje na terenie całej Polski, a także za granicą, śpiewając często charytatywnie na rzecz osób poszkodowanych przez los.

Koncert organizowany jest przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Puławach, który w tym roku świętuje jubileusz 40-lecia swojej działalności. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Wójta Gminy Puławy Krzysztofa Brzezińskiego.

Czytany 440 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start