Doroczne święto kultury Powiatu Puławskiego - zaproszenie

Starosta Puławski zaprasza na 18. Powiatowy Dzień Kultury, który odbędzie się 10 października br. (środa) w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 16:00.

Jak co roku, głównym punktem wydarzenia będzie uhonorowanie osób i organizacji wyróżniających się w prowadzonej działalności na niwie kultury. Artystyczną oprawę zapewnią lokalni artyści, natomiast zwieńczeniem imprezy będzie recital znanej, polskiej aktorki i wokalistki - Olgi Bończyk.