Zaproszenie na Forum Cyfryzacji Polski Wschodniej

Zapraszamy do udziału w konferencji „FORUM CYFRYZACJI POLSKI WSCHODNIEJ”, które odbędzie się 09.10.2018 r. (wtorek) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Organizatorami  Forum są Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej - Dom Europy, Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych oraz Lubelski Park Naukowo – Technologiczny.

Forum Cyfryzacji Polski Wschodniej to doskonała platforma do wymiany informacji, dyskusji oraz prezentacji nowych rozwiązań w zakresie cyfryzacji i automatyzacji procesów oraz aranżowanie współpracy administracji i biznesu w celu świadczenia efektywnych rozwiązań.

Tegoroczny program Forum skupiony będzie wokół kilku wątków tematycznych takich jak nowe trendy cyfryzacji, elektronizacja zamówień publicznych, cyberbezpieczeństwo związane z RODO, główne kierunku rozwoju narzędzi i rozwiązań z zakresu cyfryzacji, chmura IT, Internet rzeczy, Sztuczna Inteligencja. Forum będzie także okazją do podsumowania i dyskusji na temat inwestycji i wybranych projektów z zakresu cyfryzacji współfinansowanych przez województwa w ostatnich perspektywach finansowych Unii Europejskiej.
Wydarzenie kierowane jest do przedsiębiorców i administracji samorządowej, Instytucji Otoczenia Biznesu oraz dyrektorów i menedżerów jednostek medycznych z województw Polski Wschodniej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum Cyfryzacji Polski Wschodniej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wymagana jest rejestracja!

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie dostępne pod adresem: http://forumcyfryzacji.pl