Zaproszenie na XVIII Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej

Od 14 do 21 października 2018 r. potrwa 18. edycja Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej. Organizatorzy, jak co roku, przygotowali szereg propozycji – koncertów, wystaw i spotkań autorskich, wśród których każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś interesującego. Tematem przewodnim wydarzenia jest, obchodzona w tym roku, 100.  rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

Szczegółowy program znajduje się w folderze, który można pobrać poniżej.