Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

W Górze Puławskiej trwają Dni Kultury Chrześcijańskiej. Wójt Krzysztof Brzeziński honorowym członkiem TPG

W Górze Puławskiej trwają Dni Kultury Chrześcijańskiej. Wójt Krzysztof Brzeziński honorowym członkiem TPG
fot. Michał Kramarczyk

W niedzielny wieczór, 14 października 2018 r. uroczyście zainaugurowano 18. edycję Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej. W tym roku program wydarzenia nawiązuje do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przed publicznością zaprezentowała się Warszawska Orkiestra Sentymentalna – zespół wykonujący dawne utwory przedwojennej rewii i kabaretu. Odwiedzający mogli też podziwiać wystawę zatytułowaną „W drodze do niepodległości”, która jest elementem projektu edukacyjnego pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Głównym organizatorem Dni Kultury Chrześcijańskiej jest Towarzystwo Przyjaciół Góry Puławskiej. Podczas uroczystości inauguracyjnej, Zarząd stowarzyszenia wręczył honorowe tytuły członkowskie. Otrzymali je Państwo Marzanna i Zbigniew Miękusowie oraz Pan Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy.

Tegoroczne DKCH potrwają do 21 października 2018 r. Program wydarzenia można znaleźć tutaj.

Czytany 518 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start