Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ministerialna dotacja na budowę stadionu w Gołębiu

Ministerialna dotacja na budowę stadionu w Gołębiu

Gmina Puławy uzyskała dofinansowanie na budowę stadionu sportowego w Gołębiu. Wniosek znalazł się na liście inwestycji, które otrzymają wsparcie ze środków Ministerstwa Sportu. Przyznana kwota to ponad 1,6 mln zł.

Budowa stadionu wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym w Gołębiu jest jednym z priorytetowych zadań, przeznaczonych do realizacji w rozpoczętej właśnie kadencji samorządowej. Zgodnie z kosztorysem, wartość inwestycji sięga ok. 4,2 mln zł. Wiadomo już, że ponad jedną trzecią tych kosztów pokryje ministerialna dotacja, pozyskana przez Urząd Gminy. Pierwsze prace przy budowie stadionu w Gołębiu powinny ruszyć już w przyszłym roku.

- Stadion w Gołębiu to bardzo ważna inwestycja, której od dawna oczekuje lokalna społeczność. Był to też jeden z głównych punktów mojego programu przed minionymi wyborami samorządowymi. Informacja o dofinansowaniu jest kolejnym dowodem na to, że nie składałem mieszkańcom obietnic bez pokrycia – komentuje sprawę Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński.

Czytany 398 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start