Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ministerialna dotacja na budowę stadionu w Gołębiu

Ministerialna dotacja na budowę stadionu w Gołębiu

Gmina Puławy uzyskała dofinansowanie na budowę stadionu sportowego w Gołębiu. Wniosek znalazł się na liście inwestycji, które otrzymają wsparcie ze środków Ministerstwa Sportu. Przyznana kwota to ponad 1,6 mln zł.

Budowa stadionu wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym w Gołębiu jest jednym z priorytetowych zadań, przeznaczonych do realizacji w rozpoczętej właśnie kadencji samorządowej. Zgodnie z kosztorysem, wartość inwestycji sięga ok. 4,2 mln zł. Wiadomo już, że ponad jedną trzecią tych kosztów pokryje ministerialna dotacja, pozyskana przez Urząd Gminy. Pierwsze prace przy budowie stadionu w Gołębiu powinny ruszyć już w przyszłym roku.

- Stadion w Gołębiu to bardzo ważna inwestycja, której od dawna oczekuje lokalna społeczność. Był to też jeden z głównych punktów mojego programu przed minionymi wyborami samorządowymi. Informacja o dofinansowaniu jest kolejnym dowodem na to, że nie składałem mieszkańcom obietnic bez pokrycia – komentuje sprawę Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński.

Czytany 695 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start