Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ireneusz Teper

Ireneusz Teper

Pan Ireneusz Teper jest oddanym społecznie, wieloletnim działaczem Klubu Sportowego Hetman Gołąb, od najmłodszych lat związanym z działalnością klubu na przestrzeni czterech dekad jego istnienia. Promotor piłki nożnej i wychowania w duchu idei sportu. W latach od 1979 do 1981 r.  jako 16-latek występował w barwach Hetmana jako zawodnik drużyny seniorskiej. Jego dalsza kariera sportowa rozwijała się w Wojskowym Klubie Sportowym Orlęta Dęblin, gdzie grał w latach 1981 – 1986.

Od 1998 roku jest zaangażowany w działalność Zarządu Klubu, w którym do 2004 roku pełnił funkcję Członka Zarządu. W latach 2004 – 2010 był Wiceprezesem, w latach 2010 – 2014 – Prezesem, w latach 2014 – 2016 – Skarbnikiem i od 2016 r. do chwili obecnej ponownie Prezesem. W okresie aktywnej działalności społecznej w Zarządzie, Hetman Gołąb po raz pierwszy w 2004 r. awansował do Klasy Okręgowej LZPN.

Największym sukcesem, osiągniętym przez Klub pod kierownictwem Pana Ireneusza Tepera było zdobycie III miejsca w Klasie Okręgowej LZPN w sezonie rozgrywkowym 2010/2011.

Poza działalnością sportową Pan Ireneusz Teper bierze czynny udział w życiu społecznym Gołębia.       W latach 2011-2015 był członkiem Rady Sołeckiej Sołectwa Gołąb II.

Podczas swojej pracy w Zarządzie Hetmana Pan Teper czynnie angażował się w organizację kilkunastu festynów sportowo-rekreacyjnych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gołębia i przyjezdnych gości.

Pan Ireneusz Teper jest oddanym społecznikiem, zaangażowanym w życie wspólnoty mieszkańców Gminy Puławy, zawsze gotowym do współpracy i otwartym na nowe wyzwania. Pod jego okiem wyrosło wiele pokoleń młodych talentów piłkarskich.

Dodatkowe informacje

  • Rok: 2017
Czytany 299 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2
banner maly seniorzy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start