Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej "Mały Głos"

Maluchy do mikrofonów! Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mały Głos”. W festiwalowych zmaganiach mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-6 lat. Dla zwycięzcy przewidziano wyjątkową nagrodę – możliwość nagrania piosenki na płycie „Śpiewające Brzdące”.

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca lutego br. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu, który dostępny jest do pobrania poniżej.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński.

coronavirus13