e-Mocni: zapraszamy na szkolenia online

Bezpłatne szkolenia online w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.e-mocni.org.pl

Skontaktuj się z moderatorem szkoleń online pracującym w Twojej gminie: Ewa Stolarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 793-670-760.