Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/2977

Fotorelacja z 75. rocznicy Operacji "WELLER 18"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów 75. rocznicy zrzutu skoczków "Cichociemnych" i materiałów wojennych w Optakowicach, który odbył się pod kryptonimem "WELLER 18". Zrzut miał miejsce w nocy z 19 na 20 maja 1944 r. Podczas akcji, bohaterską śmiercią zginął kpt. dypl. Jan "Czerchawa" Serafin.

{gallery}2977{/gallery}