Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej w miejscowości Matygi

inwestycje-gminne-baner

WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ NA DRODZE GMINNEJ NR 107477L W MIEJSCOWOŚCI MATYGI
NA ODCINKU 90 m

Podstawowe parametry techniczne drogi gminnej:
Długość odcinka drogi: 90 m
Szerokość nawierzchni asfaltowej: 4,5 m

ZAKRES WYKONANYCH ROBÓT

a) koryta gł. 20 cm na poszerzeniach jezdni
b) podbudowa z kruszyw łamanych gr. 20 cm
c) wyrównanie istniejących nierówności podbudowy kruszywem łamanym o śr. gr. do 5 cm
d) profilowanie i zagęszczenie istniejącej podbudowy z kruszywa mechanicznie pod warstwy konstrukcyjne
e) skropienie nawierzchni emulsją asfaltową
f) wyrównanie podbudowy z kruszywa łamanego mieszanką mineralno- asfaltową (śr. gr. 3cm)
g) wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno- asfaltowych o gr. 4 cm (warstwa ścieralna)
h) plantowanie i profilowanie poboczy ziemnych
i) opracowanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej

Termin realizacji: lipiec 2011 r.
Wartość wykonanych robót budowlanych: 34 656,32 zł
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Puławy S.A., ul. Składowa 1, 24-100 Puławy