Stowarzyszenie Bona Fides zaprasza na warsztaty!

Stowarzyszenie Równych Szans Bona Fides zaprasza na kolejne warsztaty, na których omówimy możliwości, jakie daje Państwu współpraca z naszym Stowarzyszeniem. Przedstawimy wyniki analizy potencjału państwa gminy, zasobów instytucjonalnych oraz osobowych. Przedyskutujemy wspólnie rozwiązania i pomysły oraz narzędzia, jakimi można osiągnąć oczekiwane przez Państwa zmiany w zakresie rozwoju społecznego.

Warsztaty odbędą się 7 października 2013 (poniedziałek),
godz. 12.00 – 15.00
w Sali 312 (III p.) Urzędu Gminy Puławy, ul. Dęblińska 4

Zapraszamy wszystkich aktywnych, którym bliskie są sprawy społeczności lokalnej. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Konsultant Regionalny Projektu
Violetta Nowak