VIII Jesienny Kiermasz w Końskowoli

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na VIII Jesienny Kiermasz Materiału Szkółkarskiego, Owocowego i Ozdobnego.

Kiermasz odbędzie się w niedzielę 13 października 2019 r. Początek został zaplanowany na godz. 10.30. Podczas kiermaszu będzie można kupić:

• drzewka i krzewy owocowe,
  • drzewka i krzewy ozdobne,
  • artykuły do produkcji szkółkarskiej i sadowniczej,
  • bylny, cebule kwiatowe,
  • owoce, orzechy i miód.

W czasie kiermaszu będą zorganizowane także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Jesiennym Kiermaszu Materiału Szkółkarskiego, Owocowego i Ozdobnego.