Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Pamiętamy o bohaterach i zasłużonych mieszkańcach Gminy Puławy

Pamiętamy o bohaterach i zasłużonych mieszkańcach Gminy Puławy

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci

                                                                   Wisława Szymborska

Od wielu lat samorząd Gminny Puławy upamiętnia miejsca pochówku poległych żołnierzy, groby zasłużonych mieszkańców Gminy Puławy a także pomniki, które są im poświęcone. Każdego roku lista odwiedzanych przez pracowników Urzędu Gminy Puławy wydłuża się. Pragniemy, aby nie było ani jednego grobu czy pomnika, przy którym nie zapłonęły by znicze. W ten sposób oddajemy hołd tym, którzy byli przed nami. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

Jeśli mają Państwo jakieś informacje o lokalizacji miejsc pochówku żołnierzy, partyzantów i innych osób, zasłużonych dla społeczeństwa Gminy Puławy, o których szczególnie należałoby pamiętać, prosimy o kontakt osobisty (Urząd Gminy Puławy, pok. 212), telefoniczny (81 889 05 02) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

Czytany 222 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start