Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek powstał w roku 1987 i od blisko ćwierć wieku obecny jest na rynku jako wiodący producent kotłów C.O.
Z uznaniem należy przyjąć fakt, że przedsiębiorca działający na terenie Gminy Puławy uzyskał tak wysoką pozycję, nie tylko w skali lokalnej czy regionalnej lecz ogólnokrajowej. Fakt ten, potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, którymi zakład został uhonorowany w trakcie swojej wieloletniej działalności, w tym m.in. Nagroda „Złoty Kask" XX Lubelskich Targów Budowlanych, Nagroda „Brązowy Kask" XXII Lubelskich Targów Budowlanych, Nagroda Targowa Międzynarodowych Lubelskich Targów Budowlanych, Nagroda „Złota Ciupaga" XV Jubileuszowych Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, Nagroda „Złoty Klucz Instalatora" Targów INSTAL-ECO w Gliwicach.
Nie tylko jakość oferowanych przez ZPH Stanisław Krzaczek produktów znajduje ogólne uznanie lecz również prowadzona przez firmę polityka rynkowa, jej solidność, rzetelność oraz odpowiedzialność . Znamiennym dowodem na powyższe jest uzyskanie przez zakład Złotego Certyfikatu Rzetelności 2011.

Dodatkowe informacje

  • Rok: 2011
Czytany 5643 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start