Już jest 16 numer Kuriera Gminy Puławy

Już niebawem w Państwa domach zagości 16 numer "Kuriera Gminy Puławy", a wraz z nim miła niespodzianka - opaska odblaskowa. Prezent ten ufundowała Elektrownia Puławy z myślą o naszych najmłodszych mieszkańcach. Dzieci poruszające się po drogach są bowiem szczególnie narażone na niebezpieczeństwo w okresie jesienno-zimowym, kiedy dzień jest krótki a widoczność na drogach często dodatkowo ograniczona przez mgły i opady.

W numerze znalazło się wiele ważnych informacji dotyczących m.in. gazyfikacji, nowego systemu gospodarowania odpadami czy utrzymywania infrastruktury drogowej na terenie gminy. Jak zwykle nie zabrakło relacji z ostatnich wydarzeń kulturalnych, patriotycznych i sportowych.

Zaprszam do zapoznania się z wydaniem elektronicznym.

Życzę owocnej lektury

Kamil Lewandowski - Redaktor Naczelny

SPROSTOWANIE

Uprzejmie informuję, że w artykule pt. Cykl "Karty z historii gminnych OSP" pojawiła się błędna informacja, wskazująca, że samochód marki Żuk A-15 został przekazany przez OSP Skoki-Borowa do Muzeum Pomocy Drogowej w Puławach. Faktem jest, że Muzeum otrzymało pojazd pożarniczy należący uprzednio do OSP jednak nie był to Żuk a STAR A29.

Przepraszamy za błędną informację.

Kamil Lewandowski - Redaktor Naczelny

coronavirus13