Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. Egzekucja 1942

Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. Egzekucja 1942

Publikacja wydana przez Towarzystwo Przyjaciół Góry Puławskiej, opisująca historię i kulisy tragicznej zbrodni, dokonanej przez wojska niemieckie w Górze Puławskiej, 29 października 1942 r. Znajdziemy w niej wiele interesujących i dotychczas niepublikowanych informacji, zdjęć i dokumentów, które przybliżają czytelnikowi okoliczności tego dramatycznego wydarzenia.

Publikacja „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. Egzekucja 1942” jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków otrzymanych od Gminy Puławy w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, realizowanych w 2012 r. w formie wydarzeń kulturalnych i artystycznych mających znaczenie dla kultury Gminy Puławy.

 

Czytany 5755 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start