Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zdzisław Urbanek

Zdzisław Urbanek

W 2008 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Leokadiowie nawiązała współpracę z Lubelskim Bankiem Żywności w związku z realizacją Europejskiego Programu Pomocy dla Najuboższej Ludności Unii Europejskiej w zakresie dożywiania osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Edycja tego programu trwa od 2008 do 2013 roku. Przez te 6 lat Pan Zdzisław Urbanek był głównym inicjatorem i koordynatorem transportów żywności z Lublina do punktu wydawania na terenie Urzędu Gminy. Uczestniczył w każdym z kilkudziesięciu transportów żywności i pomagał zarówno przy załadunku jak i rozładunku towarów.

Pan Zdzisław Urbanek, oprócz podziękowań Pana Wójta, pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i naszej (Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej) nie otrzymał za swe szlachetne zaangażowanie jakiejkolwiek innej gratyfikacji.

Jako Chrześcijańska Służba Charytatywna doceniamy to, że poświęcił tak długo i bezinteresownie swój czas, siły i zdrowie w dziele służby dla ludzi potrzebujących. Odjęcie i uszczuplenie swoich dóbr, by użyczyć tym, którzy są w niedoli jest przykładem postawy chrześcijańskiej najwyższej próby.

W związku z powyższym przedstawiamy kandydaturę Pana Zdzisława Urbanka do wyróżnienia „Zasłużony dla Gminy Puławy".

Dodatkowe informacje

  • Rok: 2013
Czytany 5997 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start