Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Kurier Gminy Puławy nr 18

Kurier Gminy Puławy nr 18

W najbliższych dniach w Państwa domach powinien zagościć najnowszy, 18 numer "Kuriera Gminy Puławy". Jak zwykle znajdą w nim Państwo wiele ciekawych i ważnych informacji, a także relacji z ostatnich wydarzeń, które odbyły się na terenie naszej gminy. Szczególnie polecam Państwa uwadze galerię zdjęć autorstwa Pana Grzegorza Sierckiego, prezentujących skarby naszej nadwiślańskiej fauny, jak również interesujące i pouczające artykuły o wyjątkowych walorach miodu pszczelego (str. 29) i kulcie Marki Boskiej Gromnicznej (str. 31).

Jak zwykle zachęcam Państwa do współtworzenia naszego pisma. Wszelkie uwagi, sugestie a także propozycje tematów do "Kuriera" mogą Państwo przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., bądź przekazywać telefonicznie pod nr 512 320 945.

 

Życzę owocnej lektury

Kamil Lewandowski
Redaktor Naczelny

Czytany 5157 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start