Kurier Gminy Puławy nr 18

W najbliższych dniach w Państwa domach powinien zagościć najnowszy, 18 numer "Kuriera Gminy Puławy". Jak zwykle znajdą w nim Państwo wiele ciekawych i ważnych informacji, a także relacji z ostatnich wydarzeń, które odbyły się na terenie naszej gminy. Szczególnie polecam Państwa uwadze galerię zdjęć autorstwa Pana Grzegorza Sierckiego, prezentujących skarby naszej nadwiślańskiej fauny, jak również interesujące i pouczające artykuły o wyjątkowych walorach miodu pszczelego (str. 29) i kulcie Marki Boskiej Gromnicznej (str. 31).

Jak zwykle zachęcam Państwa do współtworzenia naszego pisma. Wszelkie uwagi, sugestie a także propozycje tematów do "Kuriera" mogą Państwo przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., bądź przekazywać telefonicznie pod nr 512 320 945.

Życzę owocnej lektury

Kamil Lewandowski