Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konsultacje społeczne „Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Puławy na lata 2014-2020”

Konsultacje społeczne „Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Puławy na lata 2014-2020”

Wójt Gminy Puławy poddaje pod konsultacje społeczne opracowany projekt „Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Puławy na lata 2014-2020”. Strategia jest tworzona w ramach projektu p.n.:  „Programowanie działań gmin funkcjonalnie związanych z Miastem Puławy w celu zbudowania Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Puławy” realizowanego przez Miasto Puławy w partnerstwie z gminami sąsiednimi: Gminą Puławy, Gminą Końskowola, Gminą Janowiec oraz Gminą Kazimierz Dolny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.

Zainteresowanych uprasza się o składanie uwag i wniosków do ww. Strategii do 25 marca 2014 r. w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Treść Strategii oraz prezentacje dostępne są do pobrania poniżej.

Czytany 4655 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start