Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zakup sprzętu sportowego

Zakup sprzętu sportowego

Na wniosek Pana Prezesa Klubu Sportowego „Hetman” Gołąb dotyczącego wsparcia finansowego realizacji zajęć sportowo rekreacyjnych dla młodzików młodszych, objętych opieką instruktorską klubu, oraz na wniosek opiekunów świetlicy wiejskiej w Borowej – Skokach z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gmina zakupiła sprzęt sportowy tj. kompletny strój piłkarski dla całej drużyny z Gołębia oraz stół do tenisa stołowego wraz z kompletem rakietek i piłeczek. Wyposażenie posłuży młodzikom piłkarskim oraz mieszkańcom wsi Borowa i Skoki jako propozycja interesującego, alternatywnego sposobu spędzania czasu wolnego, ukierunkowanego na rozwój aktywności fizycznej i zdrowotnej. Są to inicjatywy oczekiwane przez mieszkańców i uczestników zajęć piłkarskich. Koszt zakupu sprzętu wyniósł 2 700 zł.

Czytany 3796 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start